Purjetamine Kreekas Saroni saarestikus

PUHKUS MEREL
Elu elamus

Elu puhkus täis päikeselisi emotsioone ja sügavsinist Vahemerd valgete purjede all. Avasta Kreeka saarestikke kogenud kapteni poolt juhitud kaunil jahil, nautides suurepärast reisiseltskonda ja vahemere hõrgutisi. Külasta ajaloolisi väikelinnu täis eksootilisi maitseid, snorgelda kristall-selges rannikuvees, päevita jahi avaral päikesedekil – unustamatu elamus kogu eluks.

 

JAHIGA SARONI SAARESTIKUS

Marsruut: Ateena – Aegina – Poros – Hydra – Spetses – Peloponnesose poolsaar (Ermioni sadam) – Epidavros – Ateena

Saarestik ehk arhipelaag on teatavasti lähestikku paiknevate saarte kogum, mida sageli käsitletakse koos neid ümbritseva merealaga. Sarnaselt Hawaii ja Kanaari saartele on ka Kreeka mandriosa ümbritsevate saarestike puhul tegemist kuuma täpi vulkanismi tulemusel tekkinud aladega. Lääne-Eesti saarestik seevastu on tekkinud maakerke tulemusena.

Kreeklased oskavad Saroni saarestikust puhkekohana suurt lugu pidada ning seetõttu on saartel palju mandrirahva suvilaid.

Merereisi alustame Ateenast Alimose sadamast. Kuna see paikneb Kreeka pealinna lõunaosast vaid mõne kilomeetri kaugusel, siis on kõige mugavam lennujaamast ACUSTICA pardale jõudmiseks kasutada takso teenuseid. Samuti on hästi organiseeritud bussitransport. Enne merele minekut käime üheskoos poes ja varume provianti, mida siis eelseisval merereisil nautida.

Saroni saared on avatud tuultele ja avamerele ning seetõttu valime saarte külastamise järjekorra ja marsruudi jooksvalt koos reisiseltskonnaga, arvestades kõigi soove ja tuulte suunda.

Hind: 690 €/ 1 inimene kaheses kajutis
Hind sisaldab:
– majutust kaheses kajutis
– kapteni teenust
– SUP laudasid
– snorgeldamise varustust
– söögitegemise võimalusi
– ankrus olles jullaga transporti maale ja tagasi

Hind ei sisalda:
– Lennukipileteid, transfeere
– Sadamatasusid
– Sööke
– Kütust
– Tervise- ja muud kindlustust

Loe purjejahist siit: Jeanneu Sun Odyssey

Rohkem infot: info(at)aktiivnepuhkus.ee; (+372) 504 6019

Date

03 - 09 aug. 2022
Expired!

Cost

690€

Location

Athens Marina
Athena