Purjetame Mallorcal

PUHKUS MEREL
Elu elamus

Elu puhkus täis päikeselisi emotsioone ja sügavsinist Vahemerd valgete purjede all. Avasta Mallorcat kogenud kapteni poolt juhitud kaunil jahil, nautides suurepärast reisiseltskonda ja vahemere hõrgutisi. Külasta ajaloolisi väikelinnu täis eksootilisi maitseid, snorgelda kristall-selges rannikuvees, päevita jahi avaral päikesedekil – unustamatu elamus kogu eluks.

 

JAHIGA MALLORCAS

Mallorca on üks Baleari saartest, mis asub Vahemeres Hispaania rannikust umbes 170 kilomeetri kaugusel. Saar on tuntud oma kauni looduse, valge liivaga randade, kristallselge mere, ajalooliste vaatamisväärsuste ja hea kliima poolest.

Mallorca rannajoon on ilus ja mitmekesine, ulatudes pehmetest liivarandadest kuni kaljulisteni. Saare pealinn Palma de Mallorca on ajalooline linn, kus on palju vaatamisväärsusi, nagu näiteks La Seu katedraal, mis on üks Mallorca kõige tuntumaid vaatamisväärsusi.
Mallorca on ka tuntud oma kalaturismi ja veealuse maailma poolest. Saare rannikul on palju kohti, kus saab sukelduda ja snorgeldada.

Merereisi alustame ja lõpetame Palma de Mallorca’st. Enne merele minekut käime üheskoos poes ja varume provianti, mida siis eelseisval merereisil nautida.

Mallorca on avatud tuultele ja avamerele ning seetõttu valime sadamate ja lahesoppide külastamise järjekorra ja marsruudi jooksvalt koos reisiseltskonnaga, arvestades kõigi soove ja tuulte suunda.

Hind: 690 €/ 1 inimene kaheses kajutis
Hind sisaldab:
– majutust kaheses kajutis
– kapteni teenust
– SUP laudasid
– snorgeldamise varustust
– söögitegemise võimalusi
– ankrus olles jullaga transporti maale ja tagasi

Hind ei sisalda:
– Lennukipileteid, transfeere
– Sadamatasusid
– Sööke
– Kütust
– Tervise- ja muud kindlustust

Loe purjejahist siit: Jeanneu Sun Odyssey

Rohkem infot: info [ ät ] aktiivnepuhkus.ee; (+372) 504 6019

Date

30 aug. 2023 - 05 sept. 2023
Expired!

Cost

690€