Ühepäevane süstamatk – Rammule

 • Hea vaheldus varem süstaga sõitnutele!

  Süstamatka alguskohaks on Kaberneeme sadam (seal kordame üle, kuidas ohutult ja turvaliselt meresüstaga sõita), ning lükkame seejärel süstad vette. Süstad vees, seame esmaseks sihiks Kaberneeme poosaare tipu, mille nuka tagant peaks paistma juba Rammu nimeline väikesaar. Saarele saame süstadega maabuda pea kogu rannariba ulatuses, sinna kus just kõige parem tundub!?
  Jättes süstad rannaliivale, on Rammu saarel nii mõndagi uudistada, vaadata ja silmaga kaeda!
  Võtame seega aja maha – jalutame, teeme süüa ning alles õhtu hakul aerutame tagasi Kaberneeme sadamasse, et rannaliival asuva saunaga panna punkt mõnusale päevale!

  Kestvus kokku: terve päev, millest reaalset süstasõitu edasi-tagasi pea 3h. + saun Kaberneemes

  Paketis: süstasõidukoolituse kordamine, sõiduvarustus k.a ohutusvest, eine saarel, süstasõiduinstruktori teenused, 1h. sauna Kaberneemes rannaliival.

  Hind: 55 EUR/inimene

  Rammu saar

  Saarel mille pikkus on pea 3,5 km, oli kungi 22 taluga kaluriküla, millest järgi pole peale vareme midagi. Küll on saarel suvila, surnuaed – kuhu veel tänaseni maetakse järeltulijaid, kaks silindrikujulist tuletorni – neist idapoolse kõrgus 32m., ning muidugi saun, mida on võimalus soovi korral ette broneerida (eeldab nähtavasti sel puhul ka saarel ööbimist telkides ja matka pikkuse venimist kahepäevaseks!).

  pixelstats trackingpixel

  Eesti Matkaliit